Szkoły medyczne

Szkoły medyczne

czytaj więcej
Szkoła policealna

Szkoła policealna

czytaj więcej
LO dla dorosłych

LO dla dorosłych

czytaj więcej
Kursy roczne

Kursy roczne

czytaj więcej
Kursy intensywne

Kursy intensywne

czytaj więcej

Szkoła dla dorosłych – Jędrzejów

Wiele osób dopiero w życiu dorosłym postanawia uzupełnić edukację. Wynika to z tego, że często wtedy kształtują się plany co do przyszłości zawodowej. Na szczęście ukończenie 18 roku życia pozwala na wybór różnych szkoleń, studium i kursów, które pozwolą na podniesienie kwalifikacji. Dowiedz się, jakie są możliwości rozwojowe dla dorosłych w Jędrzejowie.

Studia w Jędrzejowie czy szkoła dla dorosłych?

Skończyłeś szkołę średnią i zastanawiasz się co dalej zrobić ze swoją edukacją? Niektórzy mieszkańcy Jędrzejowa planują podjęcie studiów, jednak należy pamiętać, że wiąże się to z poświęceniem przynajmniej 3 następnych lat na edukację. Osoby, które chcą jak najszybciej zdobyć nowe kompetencje zawodowe i uprawnienia mogą skorzystać z innych rozwiązań. Ciekawą alternatywą dla studiowania jest szkoła dla dorosłych w Jędrzejowie SIGMA. W ramach jej oferty możesz skorzystać z następujących kierunków policealnych:

Planujesz rozpocząć karierę w dziale administracji, ale chciałbyś wcześniej zadbać o zdobycie odpowiednich kwalifikacji? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie szkoły policealnej w Jędrzejowie. Kształcenie na kierunku technik administracji trwa przez 4 semestry i obejmuje 140 godzin praktyki zawodowej. Po zaliczeniu egzaminu absolwent uzyskuje kwalifikację EKA.01 oraz niezbędną wiedzę do pracy w zawodzie technika administracji. 

Jeśli od zawsze uwielbiasz otaczać się kwiatami, to być może zawód florysty jest idealny dla Ciebie. Warto jednak poszerzyć swoją wiedzę, która pozwoli na uzyskanie zatrudnienia w kwiaciarni lub otworzenie własnego biznesu. Ukończenie tego kierunku pozwala na zdobycie kwalifikacji OGR.01, jednak zanim otrzymasz dyplom, konieczna jest nauka przez 2 semestry i zaliczenie egzaminu. 

Wybór kierunku technika BHP cieszy się ogromną popularnością, ze względu na dobre perspektywy zawodowe dla absolwentów. Dyplom oraz kwalifikacja BPO.01, które otrzymasz po 3 semestrach, 140 godzinach praktyki zawodowej i zaliczonym egzaminie, zwiększy Twoje szanse na rynku pracy. To tylko kilka kierunków, które mogą Cię zainteresować w szkole policealnej w Jędrzejowie. 

Szkoła medyczna – Jędrzejów

Kierunki medyczne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, a zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel medyczny każdego roku rośnie. Szkoła medyczna w Jędrzejowie pozwala zdobyć cenne doświadczenie i rozpocząć pracę w środowisku medycznym. 

W ramach tego kierunku absolwent szkoły w Jędrzejowie zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności, które będzie mógł wykorzystać w pomocy osobom chorym i niesamodzielnym, aby mogli oni wrócić do sprawności fizycznej i psychicznej. Zdobycie doświadczenia na praktyce zawodowej pozwoli na szybsze znalezienie pracy w szpitalach, zakładach opiekuńczo zdrowotnych, ośrodkach, domach pomocy społecznej i innych. Tylko od Ciebie zależy, które miejsce wybierzesz. 

Ciągłe życie w biegu i stres, który towarzyszy teraz każdemu z nas sprawił, że coraz częściej zarówno ludzie młodzi jak i starsi korzystają z różnych form relaksu. Ze względu na duże zainteresowanie wszelkimi rodzaju masażami, salony nieustannie szukają nowych pracowników. W szkole w Jędrzejowie zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonywania masażu kosmetycznego, profilaktycznego, sportowego i leczniczego, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy.  

Pomoc w pracy stomatologom jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego gabinetu stomatologicznego. Asystent z kwalifikacjami oprócz przygotowania stanowiska, współpracuje również z lekarzem podczas wykonywania zabiegów. Nauka w szkole medycznej w Jędrzejowie trwa rok, a po jej ukończeniu i zdaniu egzaminu z kwalifikacji MED.01. Absolwenci otrzymują dyplom potwierdzający zawód Asystentki stomatologicznej.  

Technik farmaceutyczny jest odpowiedzialny między innymi za kompleksową obsługę pacjentów w aptece. Na tym kierunku nauczysz się wszystkiego co niezbędne podczas codziennych obowiązków w pracy, a praktyka zawodowa pozwoli na usystematyzowanie zdobytej wiedzy. Szkoła medyczna w Jędrzejowie w ramach kierunku Technik farmaceutyczny uczy Słuchaczy języka obcego zawodowego oraz migowego. 


Kursy intensywne – Jędrzejów

Z pewnością nie brak osób, które chciałyby w ciągu kilku dni uzyskać nowe kwalifikacje. Na szczęście w mieście Jędrzejów znajdziesz szkołę, w której oferowane są kursy intensywne. Na czym one polegają? Słuchacze w ciągu kilku dni zgłębiają kompleksowo niezbędną wiedzę, aby móc w przyszłości:

  • wykonać profesjonalny makijaż,

  • pracować w dziale kadr,

  • obsługiwać kasę fiskalną,

  • wykonać przedłużanie rzęs wybraną metodą,

  • projektować strony internetowe,

  • rozpocząć przygodę z profesjonalną fotografią,

  • wykonać masaż bańką chińską, 

  • pracować jako animator zabaw dziecięcych.

Kursy intensywne to idealny sposób dla każdej osoby, która chce w szybkim czasie zwiększyć swoje kwalifikacje. Zapisanie się na nie pozwala na zdobycie nowych umiejętności i znalezienie swojej wymarzonej pracy lub uzyskanie awansu. Wśród zalet kursów intensywnych oprócz krótkiego czasu trwania można wymienić także atrakcyjną cenę szkolenia oraz naukę przez doświadczoną kadrę.

 
top